? Rakennuspalvelu Räsänen Oy - Yhteystiedot

Rakennuspalvelu Räsänen Oy

Yhteystiedot

Rakennuspalvelu Räsänen Oy
Kotikummunkatu 3, 15300 Lahti
Y-tunnus: 2130271-0

Tarjouspyynnöt voi lähettää sähköpostilla osoitteeseen toimisto@rakennuspalvelurasanen.fi tai paperimuodossa yrityksen osoitteeseen.
..........................................................................................................................................

Yhteydenottolomake

Ota meihin yhteyttä! Voit ottaa yhteyttä soittamalla, sähköpostilla tai täyttää alla olevan yhteydenottolomakkeen.

Muistathan että (*)-merkitty tieto on täytettävä, jotta voimme ottaa sinuun yhteyttä. Kiitos yhteydenotostasi!










Tallenna tai Tulosta tästä yhteystiedot (PDF). ..................................................................................................................................

Yhteyshenkilöt




Puheenjohtaja / Yrityksen johto
Jukka Räsänen
p. 050 5702 810
jukka@rakennuspalvelurasanen.fi



Toimitusjohtaja, RKM
Kauko Räsänen
p. 0400 711 296
kauko@rakennuspalvelurasanen.fi


Toimisto
Tiina Patama
p. 050 470 9004
toimisto@rakennuspalvelurasanen.fi
tiina@rakennuspalvelurasanen.fi



Työnjohto
Janne Räsänen
p. 0400 902 949
janne@rakennuspalvelurasanen.fi


Työnjohto
Tommi Mäkelä
p. 040 549 7349
tommi@rakennuspalvelurasanen.fi